Značka Tondeo

Značka TONDEO patří mezi celosvětově nejvýznamnější výrobce kadeřnických nůžek. Všechny nůžky TONDEO se vyrábějí ve městě Solingen v Německu, což je celosvětově proslulé město na výrobu nejen kadeřnických nůžek ale například i nožů. Značka TONDEO je proslulá díky neustálým inovacím v odvětví, patenty a průkopnickými vynálezy, jako je ergonomicky tvarovaná rukojeť, systém šroubu turn-stop a další.

Oficiální stránky výrobce www.tondeo.de

Filozofie značky

10 DOBRÝCH DŮVODŮ PROČ DŮVĚŘOVAT ZNAČCE TONDEO

  • TONDEO s kompetencemi & vášní. Od roku 1931 je pro TONDEO receptem úspěchu "Inovace vycházející z tradice". Téměř 80 let zkušeností a Know-How ve vývoji, produkty a odbytu s profesionálními nůžkami, nástroji a stylingovými produkty pro kadeřníky.
  • Spolehněte se na High Tech technologii & ruční práci. Při výrobě „mistrovských kousků“ je nastaven správný poměr precizní ruční práce, nasazení moderních strojů a technologií a dlouholeté know how.
  • Klasické & nové – vždy nejlepší kvalita. Jestli klasické nebo trendy produkty – kvalita materiálu a zpracování produktů podléhá vždy přísným nárokům. Každé nůžky jsou před exportem z výroby dokladně zkontrolovány.
  • Design & technika. Kadeřnické nůžky a břitvy přesvědčí technikou a designem, jsou zacíleny na potřeby kadeřníků a jdou ruku v ruce s novými módními trendy.
  • Made in Solingen/Germany. Z důvodu zajištění splnění vysokých nároků na nůžky jsou všechny kadeřnické nůžky TONDEO bez výjimky vyráběny v Solingenu/Německo.
  • Přítomnost na trhu – blízkost k zákazníkům. „Od profesionální pro profesionály“ – toto je vize TONDEO.
  • Novinky jsou vytvářeny v úzké spolupráci s kadeřníky a kadeřnickými organizacemi pro celém světě. Tato blízkost ke kadeřníkovi umožňuje rychlou reakci na nové trendy a požadavky.
  • TONDEO inspiruje profesionály & specialisty – celosvětově. Cenově atraktivní nůžky pro začátečníky nebo designové nůžky se speciálními funkce – Tondeo se počítá celosvětově k předním výrobkům kadeřnických nůžek. Nůžky TONDEO jsou prodávány ve více než 60 zemích.
  • TONDEO je plnocenným partnerem pro kadeřníky. Přes kvalifikované, motivované obchodní zástupce v přímém prodeji nebo přes kompetentní partnery na trhu s kadeřnickými potřebami se nůžky TONDEO dostanou do ruky kadeřníkovi. TONDEO se účastní i mezinárodních kadeřnických veletrhů.
  • TONDEO nabízí svým zákazníkům servis. Profesionální servis broušení v Solingenu dostane nůžky opět do skvělé formy.

Historie značky

VELKÁ BUDOUCNOST. DLOUHÁ HISTORIE

Značka TONDEO nemohla mít tak dobrý začátek nikde jinde, než ve městě Solingen, které drží celosvětově první místo ve výrobě břitů a nožů.

Časový přehled

1928
obchodník Adolf založil továrnu na holící břity

1949

továrnu převzala prodejní společnost TONDEO

1956

vedle břitů se začali vyrábět i speciální přístroje na střihání vlasů

1960

výroba nůžek na vlasy

1976

výroba prvních nůžek na vlasy s kompletní výrobou přímo ve společnosti

1980

TONDEO je dceřinná společnost Wella AG

2007

Zwilling J.A.Henckels AG přebírá TONDEO